שירותים משלימים ועיצוב גרפי

 

בנוסף לשירותי הפקות הדפוס, אנו במדיה פרינט מציעים גם שירותי עיצוב גרפי ושירותים משלימים נוספים כדי להקל עליך את העבודה, אפילו עוד יותר.

 

שירותי עיצוב גרפי מקיפים, כי הכל מתחיל בעיצוב

ידוע כי שלב התכנון הגרפי הוא אחד השלבים הקריטיים בתכנון תהליך מיתוג או רענון קו שיווקי בכל עסק באשר הוא, קטן כגדול, משום שהוא מלווה אותו החל מהניירת המשרדים ועד לקטלוגים ואף לעיצוב החלל העסקי. בדיוק בשל העובדה שהעיצוב הגרפי הוא חלק כה מהותי בתדמית העסק, זוהי אחת החטיבות המפותחות ביותר במדיה פרינט, עליה נמנים מספר מעצבים ומעצבות שישבו איתך החל משלב התכנון, עד לשלב הביצוע, כשכל הצד הטכני למעשה נעשה בשבילך ומאפשר לך להתרכז בעסק שלך ובפעילותך היומיומית.

 

אז אם אתה בדרך לתערוכה או לפרויקט שיווקי חדש, אם אתה זקוק לעיצוב והדפסת קו מוצרים חדש,
אנו נבצע עבורך את המשימה על כל שלביה, תוך שמירה על סטנדרט עבודה גבוה ומחירים תחרותיים תוך שימת דגש על רמת שירות ועיצוב גבוהה במיוחד. 
 

בסטודיו העיצוב יעמדו לרשותך מעצבים גרפיים בעלי ניסיון רב-שנים בתחום הדפוס, האריזה, מולטימדיה, האינטרנט ועוד, שיעצבו עבורך קטלוגים, פרוספקטים, פולדרים, חוברות, לוגו וניירת משרדית, קו מוצרים חדש או רענון עיצובי לישן וכל מה שתעלה על דעתך.
 

 

צוות יועצים רב-תחומי

מעבר לגרפיקה, להדפסה ולתכנון המקיף של העבודה, חשוב מאוד שהיא כולה תושתת על אסטרטגיה נכונה ועל דרך פעולה יעילה ומתוכננת היטב. לשם כך, במדיה פרינט תוכל למצוא סוגים שונים של יועצים שיוכלו לסייע לך לתכנן את המהלך השיווקי המושלם.

 

לאחר פגישת אפיון ראשונה תופנה במידת הצורך ליועצים ספציפיים שיעזרו לך לתכנן את העבודה בשלמותה, עוד לפני שהיא תגיע לסטודיו העיצוב ולבית הדפוס.

 

אז בפעם הבאה שאתה רוצה להתחיל אבל לא יודע מהיכן- לחייג אלינו הוא הצעד הראשון. לאחר שתעשה זאת החלק הקשה ללא ספק נמצא מאחוריך. 

© 2022 מדיה פרינט כל הזכויות שמורות
טל. 077-7982299, פקס. 153-77-7982299, נייד 054-7982299, Nir@mediaprint.co.il