ניר גיל


הכירו את ניר גיל
מייסד החברה, ניר גיל נחשב כיום כאושיה מקצועית בתחומו ורבים מחשיבים את דעתו ומבססים את החלטותיהם על פיה. לניר ותק וניסיון של למעלה מ-30 שנה בתחום הדפוס, ואין כמעט בית דפוס איכותי בארץ שאינו מכיר. הבנתו המעמיקה בתחום מאפשרת לו לבצע פרויקטים מורכבים מאוד בזמן נמוך ובעלות תחרותית, תוך פיקוח צמוד על תהליך העבודה ושמירה על השקט הנפשי של הלקוח בדבר ביצועה. לניר ותק ניהולי של אלפי פרויקטים בתחום, וכיום, עומד מאחוריו צוות עבודה מקצועי של אנשי מקצוע איכותיים שאסף עם השנים.

 

יחסי עבודה ושירות לקוחות הם מעל הכל

ניר מאמין שיחסי עבודה ומתן יחס חם ללקוח הם הבסיס להכל, וגם לאחר שנים במקצוע הוא מקפיד על שני העקרונות הללו והם משמשים עבורו כעקרונות מנחים בכל תחומי עבודתו המקצועית.
רמת האכפתיות של ניר מועברת גם לצוותו, שחש רמת סיפוק גבוהה מהעבודה איתו. אין פרויקט שהחברה מבצעת שאין לו נגיעה אישית בו, והוא מודע לכל פרט ומטפל גם בעבודות הקטנות ביותר. 

 

מקפיד על הפרטים הקטנים ביותר

"הפרטים עושים את כל ההבדל", כך ניר נוהג לומר ולהשקיע שעות רבות של בקרה ותכנון כדי למנוע מצב של הגשת מוצר לא איכותי דיו ללקוח. ניר מקפיד לבצע בקרה על רכישת הנייר המתאים ובחירת הציוד להדפסה, ומתוקף ראיה זו פיתח ניר את הגישה של הפקות הדפוס והעלה אותה לרמה אחת מעל הרמה הקיימת בשוק. לכן, ניר לוקח חלק בכל שלב בתהליך העבודה גם אם התהליך נעשה על ידי מישהו אחר מצוותו, כדי לגעת באופן אישי בנייר, לראות באופן אישי את המכונה המדפיסה את העבודה ולהוציא עוד עבודה מנצחת.

© 2022 מדיה פרינט כל הזכויות שמורות
טל. 077-7982299, פקס. 153-77-7982299, נייד 054-7982299, Nir@mediaprint.co.il