קטלוגים חוברות ותערוכות

קטלוגים, חוברות ותערוכות

כחלק מקשת השירותים הרחבה שמדיה פרינט מציעה ללקוחותיה, תוכל למצוא גם הפקת קטלוגים, חוברות ודוכנים לתערוכות ברמה הגבוהה ביותר, כדי שהרושם שתשאיר על לקוחותיך יהיה גם הוא, הטוב ביותר.

 

קטלוגים וחוברות

במדיה פרינט נוכל להיענות לכל דרישותיך, ולהפיק עבורך את כל סוגי הקטלוגים והחוברות, 
ברמה הגבוהה ביותר, במקום אחד ובמחירים תחרותיים. אם ברצונך להפיק קטלוג, חוברת תדמית החברה או מוצרי פרסום ונייר לכל מטרה במקצועיות וברמה הגבוהה ביותר, הגעת למקום הנכון. אנו במדיה פרינט נשמח לבצע עבורך את העבודה החל משלב הצילום והעיצוב הגרפי עד לשלב הדפוס והכריכה, באופן המושלם והמשתלם ביותר:

 

התכנון

כאמור, הכל מתחיל בתכנון ובעת בואנו לתכנן עבורך את הפרויקט בטרם ייצא אל הפועל ניעזר בשירותי העיצוב של מדיה פרינט ובצוות היועצים והמומחים שאנו עודים איתם. לאחר תהליך העיצוב, בחירת החומרים ותכנון לוחות הזמנים נוציא תכנית עבודה מסודרת ומקיפה, שתעביר אותנו היישר לשלב הדפוס.

 

הדפוס

כמשתמע משמנו, תחום ההדפסה במדיה פרינט חוצה גבולות וחלומות, ומאפשר לך להדפיס כיד הדמיון הטובה וככל שעולה על רוחך. כל העבודות שלנו מודפסות על נייר אירופאי ואיכותי, תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים ופיקוח אישי צמוד של המומחים שלנו. כל ההדפסות (גם הדיגיטאליות והאופסט) נעשות במכונות ובמכשור המתקדמים בעולם, עם אפשרות למימוש צבעים מיוחדים (גם פנטון ומטאליים) ואפילו ציפוי מיוחד של לכת מים.

 

הכריכה

לאחר שלב הדפוס מגיע שלב הכריכה, בו נתאים עבורך את הכריכה המושלמת והמתאימה ביותר לצרכיך. בין הכריכות אותן אנו מציעים תוכל למצוא כריכת סיכות, ספירלה, הדבקה חמה רכה ועוד, תוך שמירה על חומרים איכותיים ועמידים ועבודה נקייה ומקצועית.

 

תוספות מיוחדות

בנוסף לעבודות הדפוס והכריכה האיכותיות, נוכל להתאים עבורך גם גימורים מיוחדים כגון סוגי למינציה שונים, לכת מים, לכה UV סלקטיבית, הטבעות כסף או זהב, וכל מה שאתה יכול לדמיין. אם ניתן לראות את זה בראש, ניתן להדפיס זאת במכונה.

 

 

תערוכות

הצגה טובה בתערוכה מורכבת משני רכיבים עיקריים- דוכן מושך ואטרקטיבי ואביזרי דפוס משלימים שהמבקרים לוקחים הביתה. מעבר לעיצוב הדוכן שאותו נשמח לבצע עבורך בבחירה מתוך מגוון רחב של סגנונות עיצוביים וגדלים שונים, נשמח גם להדפיס עבורך את כל סוגי מוצרי הפרסום והנייר הייחודיים ביותר כדי שמבקרי התערוכה החולפים על פני דוכנים רבים לא ישכחו דבר, בעיקר אותך.

 

לצפיה בקטלוג מוראל החדש - ללחוץ פה :-)


© 2022 מדיה פרינט כל הזכויות שמורות
טל. 077-7982299, פקס. 153-77-7982299, נייד 054-7982299, Nir@mediaprint.co.il