פולדרים


פולדרים (אוגדנים)

מובן מאיליו שרושם ראשוני קובע, ורושם שמתקיים גם לאחר המגע הראשוני עם הלקוח שווה הרבה, לכל חברה. פולדר, הוא הכלי המושלם לכך ופולדר מעוצב היטב ומודפס בצבע מלא ובקפידה יוציא את המיטב בכל עסק או חברה באשר הם. הפולדר הייצוגי מאפשר לרכז מידע ומדיות מסוגים שונים במארז אחד נוח וייצוגי, ככלי מכירתי ליצירת רושם ראשוני ולתחזוקתו לאחר הממשק הראשון עם הלקוח הפוטנציאלי.


בין היתר, אנו במדיה פרינט מתמחים בעיצוב, ייצור והפקת כל סוגי הפולדרים ברמה הגבוהה ביותר, ונשמח לספק לך את הכלים להצליח החל מהעיצוב הגראפי, דרך ההדפסה המושלמת ועד לאינסרטים השונים המוכנסים לפולדר, באיכות ללא פשרות, בכל כמות ולכל צורך ומטרה ובמקום אחד.


גם הפולדרים שלנו מודפסים על נייר כרומו איכותי מתוצרת אירופה, תוך שימוש בהדפסת אופסט איכותית במכונה המתקדמת ביותר בעולם. חיתוך הפולדר נעשה בצורה מדויקת ולכל פולדר ניתן להתאים כיס אחד או שניים, עם או בלי נפח, בצורת סטנדרטית או ייחודית לכל מטרה בכל צורה של חיתוך. 


לבסוף, ניתן להתאים לפולדר סוגים שונים של תוספות כגון למינציה, לכת מים, לכה UV סלקטיבית, הטבעות פוייל כסף או זהב ועוד תוספות רבות לפי דרישה ובקשה.

 


 

© 2022 מדיה פרינט כל הזכויות שמורות
טל. 077-7982299, פקס. 153-77-7982299, נייד 054-7982299, Nir@mediaprint.co.il