מוצרי פרסום קד"מ

 

מוצרי פרסום לקידום מכירות

לכל עסק צרכים משלו, לקוחות משלו ותקציב פרסום שונה. תחום מוצרי הפרסום הוא תחום אשר מתפתח בהתמדה, והמיוחד בו הוא שאפשר לעשות בו כל דבר, בהתאם לאפיון הצורך והלקוחות המדויק. כאן, תוכל להפיק כל שתעלה על דעתך ובלבד שיכולת לדמיין את זה. מעולם לא היה קל יותר להפיק לוחות שנה, דפי ממו מיוחדים, פנקסים, מחברות, בלוקים לכתיבה ולמעשה כל מוצר ממותג מנייר.

 

כרטיסי זיכרון ממותגים

האם ראית לאחרונה דיסק און קי בצורת כרטיס אשראי ורצית לעשות גם לעצמך אחד? הגעת למקום הנכון. ממו-קרד הוא כרטיס זיכרון בצורה ובגודל של כרטיס אשראי, מתאים לכיס או לארנק. ניתן להדפיס משני צידי הכרטיס הדפסה איכותית את פרטי החברה או המוצר שלכם, תמונה, לוגו או כל דבר שתרצו.

הכרטיס מגיע בנפחים שונים עד 8 GB, וניתן לטעון עליו מראש את המצגת העסקית שלכם, את סרטון התדמית, השיווק וההדרכה שלכם או כל העולה על רוחכם.

 

מוצרי נייר
אחד הגימיקים השימושיים ביותר שלא מתיישנים לעולם הם דפי הממו המסובבים, כאשר הפרסום שלך מופיע על כל דף ודף. מדובר בפרסום אפקטיבי, מתנה שימושית, שמתפזרת בכל משרד ובכל בית.

 

גימיק נוסף שפשוט מאוד לעשות ויעילותו נובעת מאופן השימוש בו- הוא הפאזל השולחני שמרכיב את תמונת הלוגו שלך או העסק, או כל תמונה שתבחר. דמיין את הלקוחות שלך יושבים ומדברים בטלפון תוך שהם פותרים את הפאזל או את האנשים בחדר ההמתנה שלך נהנים מהמשחק, ותבין עד כמה קל להכניס מסרים שיווקיים אל תוך התת-מודע. את הפאזלים ניתן להזמין בכל צורה ובכל גודל.

 

בנוסף, תחום מוצרי הנייר הוא גדול מאוד וניתן לכלול בו באמת כל דבר העשוי מנייר, בין אם מדובר בבלוק שולחני עם חיתוך מיוחד, מחברות, פנקסים, הגדות לפסח, לוחות שנה ויומנים.

© 2022 מדיה פרינט כל הזכויות שמורות
טל. 077-7982299, פקס. 153-77-7982299, נייד 054-7982299, Nir@mediaprint.co.il