מחברות ממותגות

מחברות ממותגות בשנים האחרונות אנו במדיה פרינט עדים לתופעה מעניינת, המצביעה על עלייה ניכרת בדרישה למחברות ממותגות ולשימוש הנרחב בהן. מבין כל מוצרי הפרסום, זהו התחום השימושי והיעיל ביותר לקידום העסק שלך, כי בכנות, מי מאיתנו לא משתמש במחברת כדי לרשום רשימות במשרד?

אנו במדיה פרינט נפיק עבורך מחברות ממותגות ואיכותיות, בכריכה קשה, בכריכה רכה ומחברות בפיתוח ייחודי עם כריכה קשיחה בעלת חיתוך מיוחד. מובן מאיליו שנוכל לבצע הכל, החל מהעיצוב הגראפי דרך ההדפסה המושלמת ועד לאספקה בזמן אליך לעסק, עם שרות ואיכות ללא פשרות ובמחירים אטרקטיביים.

               

מחברות בכריכה קשה
כל מחברת ממותגת בצבע מלא בצד החיצוני, נייר תדביק מוצמד על קרטון קשיח
יש גם אפשרות למיתוג החלק הפנימי של המחברת.
המיתוג בהדפסת פרוצס וגימור למינציה מט או מבריקה לבחירה. בכל מחברת 80 דפים פנימיים (160 עמודים) הכוללים הדפסת לוגו החברה ושורות על כל דף דו צדדי. הכריכה מספירלת מתכת איכותית.
יש אפשרות גם למחברות ממותגות בכריכה קשה ללא ספירלה אלה ממש כריכה קשה כמו ספר.
 

 

מחברות בכריכה רכה
כל מחברת מכילה ארבעה עמודי פרסום (חזית חיצונית ופנימית + גב כריכה אחורית חיצונית ופנימית), כאשר הכריכה עשויה מנייר כרומו 350 גרם איכותי וקשיח, עם הדפסת פרוצס דו צדדי עם גימור למינציה צד אחד חיצוני.

המחברות מכילות 80 דפים (160 עמודים) הכוללים הדפסת לוגו החברה ושורות על כל דף דו צדדי. הכריכה היא כריכת ספירלה איכותית עשויה ממתכת, וכמובן שנעשים גם גימורים מיוחדים לפי דרישה.


יש אפשרות לכריכה בהדבקה חמה במקום ספירלה.
 
© 2022 מדיה פרינט כל הזכויות שמורות
טל. 077-7982299, פקס. 153-77-7982299, נייד 054-7982299, Nir@mediaprint.co.il