מדיה פרינט


מדיה-פרינט – צוות מנצח, בשבילך.
ברוכים הבאים למדיה פרינט פתרונות דפוס יצירתיים. כאן תמצאו חברה עם צוות מקצועי מנצח, המתמחה בתכנון וניהול הפקות דפוס בכל רמת מורכבות. חברת מדיה פרינט בבעלותו של ניר גיל היא מחברות הפקת הדפוס המובילות והמבטיחות בישראל, שבזמן קצר הצליחה לצבור מוניטין ושם בתחום הדפוס בארץ הודות לרמת איכות גבוהה ללא פשרות, שרות ברמה שלא נראתה כמותה, אמינות ומחירים תחרותיים.

 

שירותי החברה

החברה מספקת פתרונות דפוס יצירתיים לחברות קטנות, בינוניות וגדולות, ומאפשרת להן להוציא אל הפועל הפקות דפוס מורכבות באמצעות צוות מומחים לדפוס אשר ילווה את העבודה בכל שלבי ההפקה. תהליך העבודה עם הצוות המנצח של מדיה-פרינט כולל בין היתר ייעוץ בבחירת חומרי הגלם, המכונות והספקים השונים שיתאימו באופן המיטבי לביצוע העבודה.

 

אנו מתחייבים:

  • להתאים עבורך את הפתרון היצירתי ביותר כדי לחסוך לך עלויות ולספק לך מוצר בכמה רמות מעל מתחריך, החל משלב גיבוש הרעיון, דרך שלב הביצוע ועד לשלב המוצר המוגמר.
  • לספק לך את השירות המהיר, האיכותי והיעיל ביותר תוך עמידה בלוחות זמנים צפופים, ברמת מחירים אטרקטיבית מבלי להתפשר על אף פרט בדרך.
  • לבצע תיאום מושלם בין כל ספקי המשנה כאשר מדובר בעבודות מורכבות, ועל התאמה מושלמת בין החזון שלך לבין המוצר הסופי תוך פיקוח מתמיד על הביצוע.

 

בשבילך, השמיים הם הגבול
חברת מדיה-פרינט תשמח לעמוד לשירותך במגוון מוצרים רחב, החל מהפקת קטלוגים, חוברות תדמית, עיצוב אריזות, ברושורים, אוגדנים (פולדרים), מאזנים, פוסטרים, ספרים בכריכה קשה ורכה, ניירת משרדית ועוד. פירוט מלא אודות מוצרינו נמצא בדף הייעודי לכך באתר ובגלריית התמונות. במידה ויש צורך בהצעת מחיר מהירה, טופס הצעת המחיר זמין עבורך באתר. בנוסף, החברה עובדת עם רשת ספקי משנה רחבה, הכוללת מומחי צילום, עיצוב, ייעוץ ועוד.

 

קונספט העבודה בשכבות
העיקרון המרכזי המנחה אותנו בעת מתן ערך מוסף בשרות הוא עיקרון ה"עבודה בשכבות", אשר יכול להתבצע הודות לניסיוננו הרב בהבנת כל תהליכי הייצור והטכנולוגיה הקיימת בשוק, ותחזוקת קשרי העבודה עם היצרנים המובילים בתחומם ברחבי הארץ ובעולם. קונספט זה למעשה מגלם בתוכו את תפיסת עולמנו, המתייחסת לכל עבודה כאל עבודת שכבות, המייצגות בסיסים שונים לפיתוחה של העבודה ולהצגת מוצר מוגמר ואיכותי ללקוח. שכבות הבסיס הן שכבות התכנון, שכבות האמצע הן שכבות הביצוע, והשכבות העליונות הן שכבות הגימור, ותוך כדי שטובת הלקוח וביצוע אופטימאלי של הפרויקט תמיד עומדים לנגד עיננו, כל חלק מהצוות המנצח שלנו אחראי על שכבה אחרת מהתוצר הסופי. תוך כדי התהליך מתבצע לכל שכבה תהליך עצמאי של בקרת איכות בנוסף לתהליך המתבצע בסופה של העבודה. 

 

 

 "quality is never an accident; it is always the result of intelligent effort"
 
© 2022 מדיה פרינט כל הזכויות שמורות
טל. 077-7982299, פקס. 153-77-7982299, נייד 054-7982299, Nir@mediaprint.co.il